Poradnik

Jak podróżować tanio i bezpiecznie do Holandii?

  1. Jak podróżować tanio i bezpiecznie do Holandii?

Otwarcie zagranicznych rynków pracy a także bogata oferta turystyczna sprawiły, że przejazdy do Holandii stały się bardzo popularne. Polacy mają do wyboru kilka środków transportu, jednak coraz mniej osób decyduje się na samodzielne podróżowanie. Jest ono związane nie tylko z kosztami samochodowymi, ale przede wszystkim samodzielnym układaniem planu trasy. W celu zminimalizowania kosztów, zazwyczaj podróżuje się w 4-5 osób, co jest niestety mało komfortowe. Z braku doświadczenia zawodowego często konieczne jest również „zarezerwowanie” dwóch kierowców.
Na szczęście istnieją inne, powszechne formy przejazdu. Jednym
z praktyczniejszych, wygodniejszych i najszybszych sposobów, stanowią przejazdy busem. Firm przewozowych w kraju jest bardzo dużo, dlatego wybór przewoźnika powinien być przemyślany
i dobrany do indywidualnych potrzeb klienta. Firmy posiadają listę miast, z których odjeżdżają busy, dzięki czemu niemal każdy będzie mógł rozpocząć podróż prosto z progu własnego domu. Wygodnie, w klimatyzowanym samochodzie.

  1. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy przewozowej?

Podróżowanie busem do Holandii jest wygodne, komfortowe, nie wymaga samodzielnego tworzenia planu trasy. Wystarczy poszukać dobrego przewoźnika, ustalić warunki cenowe i termin odjazdu, by już po kilkunastu godzinach podróży cieszyć się upragnionym celem podróży.
Niestety wybór firmy przewozowej nie jest prosty. Niemal codziennie działalność rozpoczynają nowi przewoźnicy, dlatego też należy bardzo dokładnie weryfikować, z kim zamierzamy podróżować.

Zwrócić uwagę należy przede wszystkim na:
– doświadczenie i staż firmy w branży transportu międzynarodowego
– praktykę kierowców w podróżach zagranicznych
– wiek busów
– wyposażenie busów
– częstotliwość poddawania pojazdów badaniom kontrolnym
– wykupione ubezpieczenia
– częstotliwość wyjazdów
– trasę przejazdu wraz z miejscami docelowymi
– sposób rezerwacji
– ceny, promocje i rabaty dla stałych klientów
– kontakt z przewoźnikiem

Pamiętajmy, że przejazd do Holandii może być komfortowy, bezpieczny i relatywnie niedrogi. Wystarczy wybrać dobrego przewoźnika.

  1. Dlaczego Respect Deluxe?

Działamy na rynku od 7 lat, swoim klientom zapewniamy przede wszystkim przyjazną atmosferę, bezpieczną podróż i możliwość dojazdu pod sam dom. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, mających kilkuletnią praktykę w podróżach zagranicznych i znających realia kilkunastogodzinnych podróży.
Za cel stawiamy sobie zapewnienie klientom maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży, dlatego też dysponujemy bardzo młodą i sprawną flotą. Gwarantujemy zawsze nowe samochody, które po 3 latach przechodzą na zasłużoną emeryturę. Busy są bardzo dobrze wyposażone, mają klimatyzację, odpowiednią przestrzeń bagażową, są serwisowane w ASO.
Ponadto dysponujemy aktualnymi ubezpieczeniami, samochody mają pełny AC, NW, Assistance na Europę, opiekę prawną DAS. Dzięki temu, w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji, mamy pełne zabezpieczenie w postaci lawety, samochodu zastępczego, mechanika i prawnika.
Wyjeżdżamy z Polski we wtorki, czwartki i soboty, z Holandii w środy, piątki i niedziele. Jeździmy bez przesiadek, najkrótszą możliwą trasą.